درباره ما

گروه آموزشی زبان تیرخلاص با هدف یادگیری آسان و سریع زبان انگلیسی در سال ۹۲ شروع به کار کرد.موسسان این گروه آقایان مهدی گلستانی زاده و محمد غنی زاده می باشند که البته همراهی تیمی کاربلد،دلسوز و متخصص در این راه تا بدین لحظه باعث کسب موفقیت ها و دستاوردهایی شگفت انگیز و جاودانه شده است که اگر همراهی این مشاوران نبود دستیابی به این موفقیت ها هم امری دشوار و غیر ممکن به نظر می آمد.
به لطف خدا تا بدین لحظه گروه آموزشی زبان تیرخلاص توانسته است تالیف یک کتاب بنام تیرخلاص و تولید ۲ مجموعه آموزشی یادگیری سریع لغات زبان را که ویژه کنکوریها و دانشجویان است را در کارنامه خود ثبت کند .امید هست که قطار پیشرفت این گروه هرچه سریع تر به سمت دستیابی به اهداف عالی آموزش زبان انگلیسی حرکت کند و در این راه افراد زیادی از این آموزشها بهره ببرند.
1392
بعد از کدینگ لغات ، تصمیم گرفتیم کارگاه های آموزشی حفظ لغات انگلیسی کنکور رو به همین روش و در ۷ روز برگزار کنیم.نهایتا در اواخر همین سال کتاب تیرخلاص رو هم تالیف کردیم
در این سال بود که با تکنیک قدرتمند تصویرسازی ذهنی آشنا شدیم و چون دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری نیاز شدیدی به حفظ و یادگیری لغات با این روش داشتند ، شروع کردیم به کدینگ لغات انگلیسی کتاب سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی.
1393
رونمایی از کتاب تیرخلاص در محل بنیاد ملی نخبگان یزد و با حضور جمعی از اساتید زبان و فرهیختگان استان از مهم ترین اقداماتی بود که در این سال انجام گرفت.بعد از رونمایی ، کتاب تیرخلاص در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شد که مورد استقبال دانش آموزان و مشاوران تحصیلی واقع شد.
1394
♦ از اقدامات بسیار مهمی که در این سال انجام گرفت،کدینگ چند منبع بسیار مفید در حوزه لغات زبان انگلیسی بود که منتشر نشد!!!
♦ برای  دسترسی همه دانش آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی به ویژه کدینگ لغات زبان سایت tirekhalas.com هم طراحی کردیم.
♦ برای اینکه آموزش های کتاب تیرخلاص جذاب تر و کامل تر بشه ، کتاب رو به یک پکیج آموزشی صوتی و تصویری تبدیل کردیم.ضمن اینکه تحلیل و بررسی تمامی سوالات لغت کنکور های سراسری از سال ۸۵ الی ۹۳ هم در این پکیج قرار گرفت.
پکیج کدینگ لغات زبان انگلیسی سوم دبیرستان و کنکور تیرخلاص
1395
پکیج جامع حفظ لغات زبان انگلیسی کنکور در ۷ روز در فروردین این سال منتشر شد.
♦برگزاری کارگاه لغات زبان کنکور و گسترش تیم مشاوره ،طراحی و تولید محتوا برای تولید مجموعه های جدیدتر و با کیفیت تر متناسب با نیاز دانش آموزان و زبان آموزان از دیگر کارهای مهم این سال بود.
1396
در این سال پکیج کدینگ لغات کتاب ۵۰۴ که شامل ۵۰۴ واژه ضروری هست رو آماده کردیم.این مجموعه در یک محیط کلاسی ضبط و آماده شد و آموزش های این پکیج به گونه ای ضبط شد که علاقه مندان میتونند فقط در ۵ روز لغات رو حفظ کنند.
   محصول گرامر جامع کنکور به زبان ساده به همراه تحلیل ۳۰۰ تست کنکور از دیگر محصولات تولید شده در این سال به شمار میرود
09199012915
tirekhalas.com@gmail.com
www.instagram.com/tirekhalas
telegram.me/tirekhalasgroup
فهرست